%ce%b1%cf%81%cf%87%ce%b9%ce%ba%ce%b9-copy

Με εντελώς διαφορετικό πρόσωπο, απ’ ό,τι μας έχουν συνηθίσει, κατέβηκαν οι Γόμφοι σήμερα στην Πηγή, κοντράροντας στα ίσια το παιχνίδι κατά το πρώτο ημίχρονο, που κράτησαν το «0», δημιουργώντας ευκαιρίες, αγχώνοντας τον αντίπαλό τους.

Στο 2ο ημίχρονο η Πηγή ανέβασε στροφές, που στο πρώτο δεκάλεπτο προηγήθηκε με δύο γκολ των Κακάβα & Χριστάκου, καθαρίζοντας τελικά το ματς με το τελικό 3-0 & τον Κακάβα να χρίζεται για άλλη μια φορά σκόρερ.

Να πούμε ακόμη, πως έντονες ήταν οι διαμαρτυρίες των φιλοξενούμενων για γκολ που τους ακυρώθηκε ως οφ σάιτ, στο πρώτο ημίχρονο.