Arxiki dimitra

(***τα ημίχρονα 40λεπτα).

Αν & δυσκολεύτηκε αρκετά η Δήμητρα στον σημερινό αγώνα με τον Πύργο(ο οποίος κατέβασε μια μεστή & συγκροτημένη ομάδα), σήμερα στην έδρα της να δει δίχτυα, ωστόσο στο δεύτερο ημίχρονο, βρήκε τα πατήματά της, φτάνοντας στη νίκη με το ευρύ 5-0.

Στο 58′ ο Κώστας Γκαραγκούνης με δυνατό βολέ έξω από την μεγάλη περιοχή κρέμασε τον αντίπαλο τερματοφύλακα, γράφοντας το 1-0.

Στο 65′ ο Γιαννακόπουλος κατά τον ίδιο τρόπο, διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του, ενώ τρία λεπτά αργότερα ο Τζιβέλης, ύστερα από συστημένη σέντρα του Νταϊλιάνη, με καρφωτή κεφαλιά, έγραψε το 3-0

Στο 74′ , ο Γριζανίτης & αφού διένυσε το μισό γήπεδο, πλάσαρε υποδειγματικά, κάνοντας το 4-0 & με την λήξη του αγώνα στο 80′ ο Γιαννακόπουλος με μακρινό πλασιέ, έκανε το τελικό…5-0.

IMG_7573 IMG_7574 IMG_7575 IMG_7578 IMG_7579 IMG_7580 IMG_7604 IMG_7625 IMG_7626