(Το ματς 80’λεπτο)

Μία δύσκολη μέρα η σημερινή για την Δήμητρα Α’ η οποία έπαιξε κόντρα στην «αδερφή» της  & «οικοδέσποινα» Δήμητρα Β’, στην Μπαλκούρα, την οποία όμως λύγισε με 4-3 στο 80′!!!

Ένα θεαματικό & χορταστικό ματς είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν όσοι παραβρέθηκαν σήμερα στην Μπαλκούρα, αφού τα είχε όλα! Πολλά γκολ & αρκετές καλές φάσεις, αποζημιώνοντας τους πάντες με το παραπάνω.

Οι «μεγάλοι» της Δήμητρας Α’ τα βρήκαν σκούρα από τους «μικρούς» τους αδερφούς, της Δήμητρας Β’ & χρειάστηκαν & τα 80′ λεπτά του παιχνιδιού να τους κάμψουν & τελικά να πάρουν τη νίκη.

Μάλιστα οι «μικροί» μέχρι το 67′ ήταν μπροστά στο σκορ, όπου & ισοφαρίστηκαν, ενώ μόλις στο 80′, τελευταίο λεπτό του παιχνιδιού έχασαν το ματς, κερδίζοντας όμως τις εντυπώσεις & το δυνατό χειροκρότημα ολόκληρης της εξέδρας.