img_3245-arxiki

Ευρεία νίκη πέτυχε σήμερα η Ένωση Μουριάς στο εκτός έδρας παιχνίδι με τους Γόμφους, τελειώνοντας το ματς με το επιβλητικό 1-8.

Με πλήρη υπεροχή σε όλα τα σημεία & καθ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα η «Ένωση» δεν άφησε & πολλά περιθώρια στους Γόμφους, που δεν κατόρθωσαν σήμερα να κάνουν κάτι καλύτερο.

Σκορ ημιχρόνου:0-4 για την Μουριά με σκόρερς τους…Μαγαλιό στο 20′ με πέναλτι, Παπαϊωάννου στο 25′, Μαγαλιό στο 30′ & Παπαϊωάννου στο 41′.

Στο δεύτερο ημίχρονο η Μουριά σκόραρε πρώτη με Κεραμίδα στο 60′, Παπαϊωάννου στο 72′, Λάλλο στο 76′ & Τσιγαρίδα στο 88′, με τους Γόμφους να πετυχαίνουν το γκολ της «τιμής» στο 62′ με τον καινούριο.

img_3235 img_3236 img_3237 img_3238 img_3249 img_3251 img_3253 img_3283 img_3292 img_3301