arxiki-copy

Ήττα με 4-2 για το Παλαιομονάστηρο στην έδρα του, μην καταφέρνοντας να συνδυάσει διπλά τη χαρά του, αφού λίγα λεπτά νωρίτερα απονεμήθηκε το κύπελλο για την άνοδό του στην Α’1 & μετάλλια στους παίχτες του. Τις απονομές έκαναν τα μέλη της ΕΠΣΤ Άγγελος Βασιλείου & Κώστας Χαρίσης.

Όσον αφορά τον αγώνα, το τέλος του πρώτου ημιχρόνου βρήκε την ομάδα της Λυγαριάς να προηγείται με 2-1 της αντιπάλου της, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο πέτυχε άλλα δύο τέρματα, με το Παλαιομονάστηρο να μειώνει κάποια στιγμή σε 2-3, βάζοντας φωτιά στην κερκίδα, αλλά ως εκεί.

Τα γκολ για το Παλ/ηρο: Κουταλίδας & Κολώτσιος, ενώ για την Λυγαριά οι: Στάμος(2), Κωσταρέλος & Λιάκος.