Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα (10 έως 16 Αυγούστου 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας στο Ν. Τρικάλων, θα είναι τα ακόλουθα:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
-
Δευτέρα (10-08-2020) και ώρες 17:00 – 24:00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
-
Τρίτη (11-08-2020) και ώρες 17:00 – 24:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλαμπάκα
-
Τέταρτη (12-08-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη -Πολυθέα – Μηλιά – Αγία Παρασκευή
-
Πέμπτη (13-08-2020) και ώρες 07:00 – 14:00: Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος –Μύκανη – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι –Αγιόφυλλο
-
Παρασκευή (14-08-2020) και ώρες 07:00 – 14:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματονέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλλια – Κρύα Βρύση
-
Κυριακή (16-08-2020) και ώρες 17:00 – 24:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν.Πεύκη –Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός –Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
-
Δευτέρα (10-08-2020) και ώρες 17:00 – 24:00 : Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκλησσιά– Ψήλωμα Κερασούλα – Αγ.Τριάδα
-
Τρίτη (11-08-2020) και ώρες 17:00 – 24:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό
-
Τέταρτη (12-08-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
-
Πέμπτη (13-08-2020) και ώρες 07:00 – 14:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
-
Παρασκευή (14-08-2020) και ώρες 07:00 – 14:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
-
Κυριακή (16-08-2020) και ώρες 09:00 – 16:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν.Πεύκη –Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός –Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα